Hizmetler

Bilgi Tabanlı Eğitim

Doğru yeteneklerin edinilmesi, geliştirilmesi ve korunması, üstün bir tedarik zincirinin oluşturulmasında kritik bir unsurdur. Bununla birlikte, tedarik zinciri yeteneğini bulmak, şirketler ya da fonksiyonlar arası çelişkileri yönetme yetkinliği talep ettiğinden, özellikle zordur. Dolayısıyla, tedarik zinciri yetenek geliştime planlarının, tedarik zinciri mükemmelliğini yönlendiren stratejileri destekleyecek şekilde tasarımlanması gerekir.

Bu nedenle, eğitimin kalıcı olması ve kullanılarak içselleştirilmesi, tedarik zinciri yönetiminde yetenek geliştirilmesi için bir şarttır. İşte bu sebepten dolayı SELCO, şirketlerin eğitimleri sadece planı gerçekleştirmek için değil, gerçekten bir iş fırsatı yaratmalarına yardımcı olmak için, kurumları ile birlikte en uygun bilgi temelli eğitim programını geliştirmeye kararlıdır.

The Fresh Connection -eşsiz tedarik zinciri deneyimi- ile zenginleştirilen, tedarik zinciri ve operasyon yönetimi konularındaki lider meslek derneği olan APICS ile olan iş ortaklığımız on yıllar boyunca biriken benzersiz tedarik zinciri deneyimimizi tamamlamaktadır.

SELCO, sizin için özel kurgulanan eğitim programları ile, şirketiniz içindeki tedarik zinciri birimlerinin, en doğru ve güncel bilgiyi, deneyimleyerek ve ilk günden günlük işlerinden kullanmalarını sağlamaktadır.PROJE YÖNETİMİ & EĞİTİM REFERANSLARI