Nakliye Optimizasyonu

Nakliye Optimizasyonu
Azalan marjlar, hacim baskıları ve yüksek yakıt fiyatlarının yanında, nakliye modu değişimleri, kısa termin süreleri, hacim değişimleri, regulasyonlar, taşıyıcı kısıtları ve karbondioksit emisyonları nakliye endüstrisindeki yaşamı her geçen gün daha da zorlayıcı hale getirmektedir.

İleri planlama yazılımları, gerçek zamanlı verilere dayanarak, optimum operasyonel kararların alınmasını sağlayarak, sadece maliyetlerin azaltılmasını değil, aynı anda, müşteri hizmetini de garanti ederler.

Gerçek zamanlı bilgi, mobil haberleşme, optimizasyon yeteneklerinin buluşması ve merkezi sistemler üzerinde desteklenen planlama çözümleri, filo kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamakta, şeffaf hale getirilen operasyonel yetenekler ile her seviyede değer yaratılabilmektedir.

SELCO, sınıfının en iyisi olan planlama çözümlerini, sektörlerin değişik süreç ve iş dinamikleri ile Türkiye’nin dinamiklerine uygun olarak adapte etmiş ve çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.

SELCO'nun rota planlama konusundaki en önemli iş ortaklarından ORTEC, dünyanın en büyük ileri planlama ve optimizasyon çözüm sağlayıcılarından biridir. ORTEC ürünleri araç rotalama ve çizelgeleme, araç ve palet yükleme, işgücü çizelgeleme, talep planlama ve tahminleme, stratejik şebeke planlama, depo optimizasyon konularında çözüm sunmaktadır.