Firma

Teknopark Ankara AR-GE Merkezi

SELCO’nun Teknopark Ankara’da bir AR-GE Merkezi bulunmaktadır.

SELCO, varlığının ilk gününden itibaren, ana endüstri dallarındaki müşterilerinin tedarik zincirlerindeki karşılaştığı zorlukları çözmek, iş süreçlerini geliştirmek ve sahip oldukları kaynakları değere dönüştürmeleri için çalışmaktadır.

Ülkemizin en etkin ve yenilikçi teknoloji ekosistemlerinden biri olan Teknopark Ankara, AR-GE ve yenilik kültürünü benimsetmek, üniversite ve sanayi işbirlikleri kurarak teorik bilgileri uygulamaya geçirmek, katma değeri yüksek teknolojik çıktılar elde ederek teknoloji transferine olanak yaratmak için gerekli alt yapı ve danışmanlık desteğini girişimcilere sağlayan bir misyona sahiptir.

SELCO, Teknopark Ankara’da AR-GE Merkezi'nde, uygulamalı bilim ve sistem mühendisliği yaklaşımlarını, tedarik zinciri yönetimi deneyimlerini, veri analitiği ve yapay zeka uygulamaları ile güçlendirerek, sektörlerin kendine özel, derinlemesine çözülmemiş zorluklarına yönelik, yenilikçi yazılım ürünleri geliştirmektedir. SELCO, bu sayede, yerel ve küresel pazarlardaki müşterilerine değer yaratmaya, gezegenimizin sınırlı kaynaklarını daha verimli kullanılmasına katkı vermeye, daha güçlü bir ölçekte devam etmektedir.