Hizmetler

İş Zekası

Birçok şirketin iç ve dış veri kaynaklarında sürekli artan büyük verilerinden anlam çıkarabilen analitik çözümlere ihtiyacı var. İş zekası çözümleri, müşterilerimizin başarısını arttırmasına ve büyümesine yardımcı olmak için şirket içinde veya bulutta bulunabilen bir kurumsal platform yaklaşımı ile şirketlere çeviklik sağlayan yetenekleri içerir.

Gelişen iş zekası çözümleri ile olayların sıklığı, işlemlerin maliyeti ve arızaların temel nedeni gibi ayrıntıları ortaya çıkarmak için güçlü veri analizleri yapabilmektedir. Kuruluşlar tarafından kullanılan en yaygın analiz türü, genellikle bir rapor veya kontrol paneli görünümünde bilgi görüntüleridir. Bu şekilde çözümler veri modellerine uymayan potansiyel sorunlar olduğunda otomatik uyarılar vermek üzere modellenebilir.

SELCO, iş zekası çözümlerini tasarımlamanın bir adım ötesine geçerek, farklı sektörlerden gelen iş uzmanlıklarımızı kullanarak, iş zekası çözümlerini düzeltici aksiyonlara dönüştürmenizi sağlıyoruz.İŞ ANALİTİĞİ ÇÖZÜMLERİ REFERANSLARI