Hizmetler

Lojistik Yönetimi Eğitim Programları

SELCO, gerek eğitim kurumları tarafından düzenlenen eğitim programlarına katkıda bulunarak, gerek ise kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığı özel programlar ile, lojistik yönetiminin kurum çalışanlarından talep ettiği bilgi ve uygulamalı eğitim gereksinimlerine cevap vermektedir.

Tedarik Zinciri Oyunu

Tedarik Zinciri Yönetimi, kurum dışındaki firmalar ile kendi süreçleriniz arasındaki koordinasyonu sağlayan, toplam maliyeti düşüren ve hizmet seviyesini arttıran işbirliği stratejilerinin oluşturulmasıdır.

Fakat, kurum içindeki tüm birimlerin rekabet avantajı yaratacak geliştiricileri birlikte tanımlayarak, ortak hedeflere uygun olarak yönetmeleri, söylemesi kolay, ama gerçekleşmesi zorluklarla dolu, çoğu zaman da hayal kırıklıklarının yaşandığı bir maceraya dönüşmektedir.

'Ciro artışı', 'maliyetlerin azaltılması' ve 'daha az kaynak kullanımı' gibi stratejik kurumsal hedefleri aynı anda cevap gerçekleştirmesi beklenen tedarik zinciri yöneticilerinin bunalıma girmeleri bir sürpriz olmamalı.

SELCO, geliştirmiş olduğu eğitim ile katılımcılara gerçek hayat dinamiklerini yaşatarak, tedarik zinciri yönetiminde yapılan basit hataları en yalın biçimde sunmakta, işbirliğinin önemini eğlenceli bir 'oyun' ile farkına varmalarını sağlamaktadır.

Sahip olunan 'iş kalıpları'nın kırılmasını kolaylaştıran bu eğitim, aynı zamanda, tedarik zinciri ve lojistik yönetimi konusundaki modern kavramların paylaşıldığı ve kurum özelinde iyileştirme çalışmaların tetiklendiği değerli bir ortam yaratmaktadır.PROJE YÖNETİMİ & EĞİTİM REFERANSLARI