Müşteriler

EVYAP

Tedarik Zinciri Yönetimi Yetkinliklerinin Geliştirilmesi

Bilgi Temelli Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitim Programı [2017]

SELCO, EVYAP firmasının tedarik zinciri yönetim performans metriklerine direkt etki edecek süreçlerini daha etkin yönetimini sağlayacak şekilde, tedarik zinciri yönetimi fonksiyonunda görev alan çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmek için uygulamalı bir eğitim programı tasarımladı.
EVYAP Planlama Ekibi için tasarımlanan eğitimler kapsamında, SCOR® referans modeli baz alınarak, planlama süreçlerinin daha etkin yapılmasını sağlayacak ‘en iyi iş uygulamaları’ tespit edildi ve bu iş uygulamalarını destekleyici yetkinler bazında, EVYAP firmasının gerçek hayat dinamikleri üzerinden uygulamalı bir eğitim programı verildi.

The Fresh Connection Deneyimi [2016]

EVYAP, ekipler arası koordinasyonun artması, iletişiminin güçlenmesi ve departmanların tedarik zinciri süreçleri dinamiklerini daha iyi deneyimlemesi için SELCO ile The Fresh Connection tedarik zinciri deneyimini yaşadı.

“Firma çalışanları olarak hepimiz aynı geminin içerisindeyiz. Kişisel olarak benim daha iyi olmam ya da şirket içindeki bir departmanın daha iyi olması bu geminin daha hızlı gideceği anlamına gelmiyor. Şirket olarak doğru strateji ve hedefler ile herkesin aynı yöne doğru kürek çekiyor olması, bu kültüre ve bakış açısına sahip olması gerekiyor. The Fresh Connection, tedarik zinciri yönetimine etki eden tüm birimlerin, bu iş kültürüne sahip olmasının neden ve nasıl önemli olduğunu, zevkli bir yarışma ortamında bizlere en iyi şekilde gösterdi.”
Adil KARA, EVYAP Tedarik Zinciri Müdürü


Benzer Referanslar