Müşteriler

MAVI JEANS

MAVİ JEANS, Lojistik Yönetimini SELCO ile İyileştirdi

Türkiye’nin dünyaya açılan ilk moda markası olan MAVİ JEANS, mevcut lojistik operasyonlarının iyileştirilmesi ve gelecekteki iş hedeflerini destekleyecek lojistik modellerin tespitine yönelik yaptırdığı proje çalışmasında, SELCO’dan danışmanlık hizmeti aldı.
Proje kapsamında tedarik ve dağıtım ağını göz önünde bulunduran ideal depo lokasyonunun belirlenmesi ile birlikte mevcut depolama operasyonları ile ilgili iyileştirme alanları tespit edildi ve dış kaynak kullanımının takibini sağlayacak performans yönetim sistemi oluşturuldu.

MAVİ JEANS Lojistik Operasyon Müdürü Tülin Alan Pekkoç, “SELCO, lojistik operasyonlarımızı daha etkin ve verimli yönetmemizi sağlayacak iş modellerini kurgulamış, sadece bugün için değil, gelecekteki ideal lojistik altyapısı ve süreçlerimiz ile de ilgili yol gösterici olmuştur. Bağımsız kimlikleri ve doğru tespitleri ile hizmet aldığımız 3PL firması ile olan iş ilişkimizin de, her iki taraf için daha sağlıklı bir yapıya oturtulmasını sağlamıştır” diyerek gerçekleştirdiğimiz projenin firmalarına verdiği değeri belirtmiştir.


Benzer Referanslar