Müşteriler

MIELE

MIELE, Türkiye’deki lojistik yapılanmasını SELCO ile tasarımladı

Lojistik Yapılanma Projesi [2008]

“Daima iyi olmak” sloganı ile dünya pazarlarına mükemmel kalitede ev aletleri sunan ve Türkiye’ye girdiği yıllardan sonra hızla pazar payını büyüten MIELE, değişen lojistik yapısını değerlendirmek, iyileştirme alanlarını belirlemek ve gelecekteki iş modellerini belirlemek amacıyla SELCO firmasından danışmanlık hizmeti aldı.

Ürün ve müşteri kategorizasyonları bazında rekabet geliştirici tedarik zinciri stratejilerini tespit eden SELCO, mevcut depolama ve dağıtım sistemini analiz edip, darboğazları belirlemiş ve yapılması gereken değişimleri, süreç, yönetim, altyapı ve teknoloji açılarından tasarımlamıştır.

MIELE Türkiye Genel Müdürü Taner Sağbaş, “Gerçekleştirdiğimiz projeler ile müşteri odaklı bir iş modeline geçtik. Dünya organizasyonu içinde de ses getiren bu değişim ile mükemmel kalitedeki ürünlerimizi, mükemmel bir satış ve satış sonrası hizmetler ile tamamladık. Müşteri memnuniyetinin, sadece ürün ömrü boyunca değil, MIELE ile tanıştığı ilk andan itibaren başlayacağı bu değişimi tamamlayacak olan lojistik iş modellerini tasarımlayan SELCO, vizyonumuzun hayata geçirilmesi için gereken yönetim yapısı ile ilgili değerli bir farkındalık yaratmıştır.” şeklinde konuşmuştur.


Benzer Referanslar