Müşteriler

SANS SISAL

SISAL SANS SELCO’dan Danışmanlık Hizmeti Aldı

SANS SISAL Lojistik Altyapısının Kurgulanmasında SELCO ile Çalıştı[2020]

Şans oyunları alanındaki küresel deneyimini Türkiye’ye taşıyan SISAL ŞANS, yeni lojistik yapılanmasının tasarımı ve devreye alınması aşamalarında SELCO ile çalıştı.
Lojistik süreç tasarımı, 3. partiler ile bilgi akışının kurgulanması, kaynak planlaması ve performans yönetimi başlıklarında altyapının tasarımına destek veren SELCO, operasyonları hayata geçirme aşamasında da SISAL ŞANS ekibinin yanındaydı. Aynı zamanda, lojistik hizmet sağlayıcıların altyapılarının ve operasyon güvenliğinin değerlendirilmesi konularında da hizmet veren SELCO, risk yaratcak boşlukların belirlenip, etkilerinin ortadan kaldırılması için de yönlendirmeler de bulundu.
SISAL ŞANS CEO’su Selim Ergün çalışma ile ilgili görüşlerini, “Şans oyunlarının ülkemizdeki geleceğini dönüştüreceğimiz yeni iş modeli ve yapılanma, lojistik açısında da oldukça yenilikçi bir tasarım gerektiriyordu. SELCO ilk günden itibaren dinamik yapımıza uyum sağlayarak, bizleri kritik konularımızda doğru bir şekilde yönlendirdi. Lojistik oyuncular ile olan ilişkilerimizin doğru temeller üzerine oturtulmasına destek veren SELCO ekibi lojistik strateji ve süreç tasarımı, risk tanımı ve yönetimi gibi önemli konularda kritik katkılar vererek, lojistik yapımızın ilk günden itibaren doğru çalışmasına önemli değer katmıştır” şeklinde açıkladı.


Benzer Referanslar