Müşteriler

TEMSA

TEMSA, yedek parça servisindeki müşteri hizmet iyileştirmeleri için SELCO ile çalıştı.

Yedek Parça Envanter Planlama ve Yönetim Projesi [2005]

Otomotiv, Otobüs ve İş Makinaları sektörlerinde faaliyet gösteren TEMSA, Adana’da ürettiği otobüs, midibüs ve ticari araçlar ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda boy gösterirken, MITSUBISHI distribütörlüğü çerçevesinde binek ve ticari araçlarının, ayrıca KOMATSU İş makinalarının ve forkliftlerinin Türkiye satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Müşteri memnuniyetini dünya standartlarına yükseltecek bir dizi projeyi hayata geçirecek olan TEMSA, SELCO ile birlikte bu yolculuğun ilk adımı olan “Yedek Parça Envanter Optimizasyonu Projesi”ne başladı. Her iki firmanın uzman ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen çalışma ile müşteri dinamiklerine uygun geliştirilen envanter planlama teknikleri, TEMSA kurumsal kaynak sistemi SAP üzerine aktarılarak, geliştirilen orta ve uzun vadeli planlama kabiliyetleri, TEMSA satış sonrası gücünün operasyonel sistemi ile entegre edilmektedir.

Projenin sahibi Yedek Parça Müdürü Ayhan Dayoğlu SELCO ile başladıkları çalışmayı, “TEMSA’nın sektördeki gücünü arttıracak bir dizi stratejik projenin önemli kilometre taşlarından birini beraber gerçekleştirdiğimiz SELCO’nun kurumumuza kattıkları değeri çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren hissetmekteyiz. Çalışmalarımızın hayata geçirilmesi ve her geçen gün daha da iyileştirilmesi aşamalarında da beraber çalışmayı arzu etmekteyiz.” şeklinde özetleme


Benzer Referanslar