Müşteriler

TOYZZ SHOP

SELCO, Sunman'ın yeni deposu için danışmanlık hizmeti verdi

Dağıtım Merkezi Tasarımı [2013]

Türkiye’nin en büyük oyuncak dağıtım firması olan SUNMAN, ToyzzShop perakende zinciri mağazalarına ve geniş toptancı dağıtım kanallarına daha etkin hizmet vermek ve artan hacimlerini yönetebilmek için Çayırova’da kurduğu modern lojistik merkezinin tasarımı ve hayata geçirilmesi için SELCO’dan danışmanlık hizmeti aldı.
Arazinin en verimli şekilde kullanılması için mimari tasarım aşamasında hizmet vermeye başlayan SELCO, yeni lojistik merkezinin gerek operasyonel, gerek ise idari bir merkez olarak hizmet verecek şekilde oluşturulmasına destek verdi.
SUNMAN İdari İşler Müdürü Mehmet Altuntaş, proje çalışmalarımız ile ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “SUNMAN’ın lojistik faaliyetlerini kendi özmalı olan bir depoda yönetmek istemesi şirketimiz için stratejik bir karardı. Bu kararı takip eden dönemde yaptığımız projede, bir yapının lojistik operasyonlarına uygun olarak tasarımında ne kadar fazla detay olduğunu ve her detayın proje tasarımı sırasında düşünülmesi gerektiğini, SELCO ile yaptığımız çalışmalarda farkettik. Lojistik operasyonlarımıza başarı ile geçişi yaptıktan sonra, SELCO’nun yatırımımıza yaptığı doğru katkıları görüp, bizi geleceğe taşıyacak bir yapıya sahip olmaktan dolayı çok mutluyuz. “


Benzer Referanslar