Müşteriler

YATSAN

YATSAN, Esnek Üretim Sistemini Destekleyen Yeni Tesis Tasarımını Tamamladı

Esnek Üretime Destek Tesis Yerleşim Projesi [2016]

Tempur, Sealy ve Stearn & Foster gibi sektör lideri markaların Türkiye distribütörü, Serta ve King Koil gibi dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla noktada üreticisi ve dağıtıcısı konumuna ulaşan YATSAN, 1974’den beri uyku ürünlerinde kusursuzluğa ulaşma çabasıyla uyku kültürüne yön veren, değiştiren ve dönüştüren kurumsal bir marka olmayı başardı.
YATSAN, modern konfor anlayışını yansıtan yenilikçi tasarımlarını, müşterilerine daha hızlı ve verimli olarak sunmak amacıyla, Torbalı üretim tesisinde bir dizi iyileştirme çalışmaları gerçekleştirdi ve tesis içi malzeme lojistiği ve depo lojistiğinin yeniden yapılandırılması için SELCO’dan danışmanlık hizmeti aldı.
YATSAN operasyon iyileştirme ekipleri yalın üretim felsefesinin hayata geçirilmesi amacıyla SELCO danışmanları ile birlikte çalışarak, kesintisiz üretim akışını sağlayan tesis içi yerleşim planı, malzeme besleme sistemleri ve depo yerleşimlerini geliştirdi.
YATSAN CEO’su Gökalp Bahçeli, ”SELCO ekipleri, firmamızın gelecek planlarına uygun olarak hayata geçirdiği esnek üretim sisteminin tasarımında, tanıştığımız ilk günden itibaren bizi en doğru şekilde yönlendirdi. Ekiplerimiz ile uyumlu bir şekilde çalışarak, sahip oldukları yetkinlikleri doğru kullanarak, üretim hatları, tesisiçi malzeme lojistiği ve depomuzun en verimli şekilde kurgulanmasını sağlamışlardır” diyerek katkılarımızı açıklamıştır.


Benzer Referanslar