Hizmetler

Tahminsel Modelleme

Tahminsel analitik yöntemleri, farklı istatistiksel analizleri, modelleri, veri madenciliği, metin analizi, gerçek zamanlı puanlama ve makine öğrenimi alanlarını kapsayan gelişmiş analitik özellikleri bir araya getirir. Bu araçlar, kuruluşların verilerdeki kalıpları keşfetmelerine yardımcı olur ve ne olduğunu bilmenin ötesinde gelecekte ne olacağını tahmin etmeyi sağlar.

İstatistiksel teknikler ve matematiksel modeller üzerine kurulu olan tahmini analitik, geçmiş verileri işleyen, geçmişte neler olduğunu "öğrenen" ileri algoritmaları uygular ve mevcut veya gelecekteki vakalarla ilgili kararlar almak için uygulanabilecek modeller oluşturur. Tahmini analitik, verilerde gizlenen kalıpları, etkileşimleri ve ilişkileri ortaya çıkararak olası senaryolarda ve gelecekteki sonuçlarda uygulanabilir bilgiler sağlar.

Selco danışmanları, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kapsamlı bir makine öğrenme algoritma kütüphanesini ve farklı istatistiksel analiz yöntemlerini kullanırlar. Birçok organizasyon talebi ve kapasite kullanım oranını tahmin etmek, ürün yaşam döngüsü değişikliklerine karşı proaktif yanıtlar vermek, sistem performanslarını iyileştirmek ve diğer birçok operasyonel zorlukları gidermek için tahminsel modellemeden faydalanmaktadır.İŞ ANALİTİĞİ ÇÖZÜMLERİ REFERANSLARI